O firmie

FIRMA Z 20-LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Jesteśmy firmą produkującą certyfikowane place zabaw, siłownie plenerowe, altany i meble ogrodowe do użytku publicznego oraz prywatnego. Nasze urządzenia zabawowe wykonujemy w konstrukcji drewnianej lub metalowej, które przede wszystkim spełniają  normy jakościowe zgodne z PN-EN 1176.  Posiadamy ponad 20 -letnie doświadczenie związane z  produkcją elementów małej architektury. Ponadto możemy zaoferować Państwu usługę wykonania wstępnego projektu zagospodarowania terenu, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

GWARANTUJEMY RÓWNIEŻ BEZPŁATNĄ POMOC MERYTORYCZNĄ I WSPARCIE TECHNICZNE

    Naszym priorytetem jest realizowanie usług o ustalonej jakości, w terminie uzgodnionym z Klientem, przy zachowaniu standardów związanych z bezpieczeństwem i ochroną środowiska.  Dużą rolę w procesie produkcji i montażu stanowi dobrze zgrany zespół pracowników naszej firmy. Materiały które wykorzystujemy do wykonywania naszych zestawów posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Jesteśmy pewni że nasze produkty są najwyższej jakości i dlatego zapewniamy :

OD 2 DO 10 LAT GWARANCJI NA NASZE URZĄDZENIA

WSPÓŁPRACUJEMY:

BEZPIECZEŃSTWO I CERTYFIKACJA

   Place zabaw są miejscem gdzie dzieci beztrosko spędzają czas. Ich bezpieczeństwo podczas zabawy jest dla nas najważniejsze. Certyfikacja wyrobów potwierdza wysoką jakość produktu i bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzeń.

W 2022r. firma Marpis jako producent certyfikowanych placów zabaw została wybrana Laureatem konkursu Nasze Dobre Podkarpackie.

 

Urządzenia Firmy MARPIS posiadają certyfikaty zgodne z normą PN EN 1176, PN-EN 1177, PN EN 16630.

Zawarte w normach wymagania odnoszą się do wyposażenia placów zabaw i nawierzchni amortyzujących upadek. Zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego wszyscy projektanci i producenci placów zabaw powinni traktować je jako niezbędne wskazówki techniczne, które pozwolą projektować i budować bezpieczne place zabaw. 

Korzystając z naszych produktów mają Państwo pewność że będą wykonane fachowo i zamontowane zgodnie z obowiązującą normą PN EN 1176.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że bogata gama produktów będzie dla Państwa inspiracją przy tworzeniu ciekawych i bezpiecznych placów zabaw oraz miejsc do odpoczynku.